
Розумна книжечка, 10 сторінок, транспорт, тварини, картки на липучках, сортер, водна розмальовка, водний маркер, в плівці
294 ₴
- В наявності
- Код: 55049
Розвивальна книжечка для найменших поєднує у собі водну розмальовку та сортер. Вона допоможе малюку вивчити різних тваринок: від динозаврів і лісових мешканців, до жителів джунглів і морських глибин. За допомогою стикерів на липучках дитина легко поєднує тваринок із їхніми назвами, перетворюючи гру на захопливе навчання.
Також з другою книжечкою малюк вивчить назви транспорту, адже у книжечці зібрані як ті машинки, які дитина бачить щодня, так і цікаву спеціалізовану техніку, яка виконує важливі та важкі завдання у різних умовах та навіть у відкритому космосі!
За допомогою стикерів на липучках малюк легко запам’ятає отриману інформацію, поєднуючи зображення машинок з їхніми назвами!
Особливості:
Особливості:
- розмір книжечки: 23,5х22х1 см;
- водна розмальовка;
- 10 сторінок;
- до набору додано водний маркер;
- картки на липучках;
- сортер;
- назви тваринок, транспорту українською мовою;
- тренує пам’ять, логіку та координацію рухів малюка.
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення
Розміри / габарити
- Довжина (см):
23.5 см
- Ширина (см):
22 см
- Висота (см):
1 см
Розміри паковання:
23.5 см × 22 см × 1 см
Пакування:
Плівка
Вік:
від 3 років
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WToys |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Розвиваюча книжка |
| Стать | Унісекс |
| Вік | Від 3-х років |
| Матеріал | Комбінований |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 23.5 мм |
| Ширина | 22 мм |
| Висота | 1 мм |
| Упаковка | |
| Упаковка | Термозбіжна плівка |
- Ціна: 294 ₴






