
Розвиваюча книга Пригоди на Фермі, укр. озвучування, звук, сенсорні кнопки, дошка для малювання та маркер, 8 сторінок, липучки,
389 ₴
- В наявності
- Код: 74461
+380 (99) 331-59-22
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пізнавальна інтерактивна книжечка 2 в 1 зі свійськими тваринами – це цікавий і корисний спосіб для всебічного розвитку дитини.
Вісім двосторонніх сторінок містять яскраві ілюстрації та пізнавальні завдання. Сенсорні кнопки, відтворюючи звуки, допомагають малюкові познайомитися зі світом ферми ще ближче.
Містить дошку для малювання з маркером у наборі.
Гра з липучками сприяє розвитку дрібної моторики та логічного мислення.
Особливості:
- працює від 3 батарейок типу ААА (в комплект не входять);
- озвучування українською мовою;
- назви тварин та звуки;
- короткі розповіді про тваринок;
- 8 двосторонніх сторінок;
- гра з липучками;
- дошка та маркер пиши-стирай;
- дошка допомагає пізнати світ свійських тварин та вивчити їх.
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення
Вісім двосторонніх сторінок містять яскраві ілюстрації та пізнавальні завдання. Сенсорні кнопки, відтворюючи звуки, допомагають малюкові познайомитися зі світом ферми ще ближче.
Містить дошку для малювання з маркером у наборі.
Гра з липучками сприяє розвитку дрібної моторики та логічного мислення.
Особливості:
- працює від 3 батарейок типу ААА (в комплект не входять);
- озвучування українською мовою;
- назви тварин та звуки;
- короткі розповіді про тваринок;
- 8 двосторонніх сторінок;
- гра з липучками;
- дошка та маркер пиши-стирай;
- дошка допомагає пізнати світ свійських тварин та вивчити їх.
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення
Розміри / габарити
- Довжина (см):
18 см
- Ширина (см):
2 см
- Висота (см):
26.5 см
Розміри паковання:
19 см × 2 см × 26.5 см
Пакування:
Коробка
Вік:
від 3 років
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WToys |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Розвиваюча книжка |
| Стать | Унісекс |
| Вік | Від 3-х років |
| Матеріал | Комбінований |
| Особливості | Вивчення мови, Звукові ефекти |
| Тип живлення | Батарейки |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 18 мм |
| Ширина | 2 мм |
| Висота | 26.5 мм |
| Упаковка | |
| Упаковка | Термозбіжна плівка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 389 ₴








