
Ведмедик Казкар 2 види, укр.озвучування, 15 аудіоказок, 5 карток із казками, скоромовки та звукові ефекти, рухливий ротик, кнопки
994 ₴
- В наявності
- Код: 31515
М'яка інтерактивна іграшка для корисного та цікавого дозвілля! Кумедний ведмедик відтворює казки, скоромовки та звукові ефекти. Варто лише натиснути на сенсорні “подушечки” задніх лапок, як іграшка перетвориться на справжнього оповідача. За допомогою перемикача казок та регулятора гучності прослуховування повчальних історій та скоромовок стане ще комфортнішим. В наборі також є 5 карток з додатковими казками та скоромовками для читання.
Особливості:
- озвучування українською мовою;
- 15 аудіоказок (загальна тривалість аудіодоріжки - 35 хвилин);
- 5 карток із казками та скоромовками для читання;
- скоромовки та звукові ефекти;
- рухливий ротик;
- кнопки на лапках для відтворення звуку;
- перемикач казок;
- регулювання гучності;
- працює від 3-х батарейок "АА" (не додаються).
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення
Розміри / габарити
- Довжина (см): 20 см
- Ширина (см): 18 см
- Висота (см): 26 см
Розміри пакування: 30 см × 17 см × 31 см
Пакування: Коробка
Вік: від 1 років
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WToys |
| Країна виробник | Китай |
| Стать | Унісекс |
| Вік | Від 12 міс |
| Матеріал | Комбінований |
| Колір | Коричневий |
| Особливості | Вивчення мови, Звукові ефекти |
| Тип живлення | Батарейки |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 20 мм |
| Ширина | 18 мм |
| Висота | 26 мм |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 39 мм |
| Ширина упакування | 18 мм |
| Висота упаковки | 31 мм |
- Ціна: 994 ₴






