
Трактор музичний, укр.озвучування, підсвічування фар, віршики, казки, пісні, назви і звуки тварин, рух вперед, в коробці
899 ₴
- В наявності
- Код: 37586
Музичний трактор з причепом оживить дитячу уяву та перенесе малечу у світ захопливих фермерських пригод! Малюк зможе допомагати фермеру перевозити тваринок у яскравому причепі, вивчати назви та вигадувати веселі історії з їхньою участю. Іграшка оснащена звуковими ефектами та підсвічуванням, які роблять гру ще цікавішою для маленького користувача.
Особливості:
- в наборі трактор з причепом (довжина 36 см),
знімні фігурки фермера і тваринок;
- озвучування українською мовою;
- веселі пісні (запускаються натисканням на вихлопну трубу трактора);
- назви та звуки тварин (запускаються натисканням на пластикових тваринок в причепі);
- віршики про звірят;
- казки (програються після натискання на гумову фігурку фермера);
- підсвічування фар;
- трактор їде вперед;
- пластикові колеса;
- причіп не знімається;
- працює від 3-х батарейок АА (не додаються);
- виконано з міцних та безпечних матеріалів.
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення
Розміри / габарити
- Довжина (см):
36 см
- Ширина (см):
14 см
- Висота (см):
16 см
Розміри паковання:
41 см × 19 см × 19 см
Паковання:
Коробка
Вік:
від 1 року
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WToys |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Трактор |
| Вікова група | Від 1 року |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Зелений |
| Особливості | Світлові ефекти, Мелодії, Звукові ефекти |
| Ширина | 14 мм |
| Довжина | 36 мм |
| Висота | 16 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
- Ціна: 899 ₴





